Jaka kobieca bielizna podoba się mężczyznom najbardziej?

Generalnie panuje przekonanie, że facetów mało interesuje kobieca bielizna, że nie zwracamy uwagi ani na jej kolor ani na krój, że tak naprawdę chcemy widzieć Was tak, jak stworzyła Was natura. Ale czy zastanawiałyście się ile jest w tym prawdy? Poniżej znajdziesz krótki artykuł, dotyczący tego jaka damska bielizna jest interesująca dla mężczyzn. Przeczytaj go koniecznie!
Facet postanowił zabrać głos
Zacznijmy od tego, że tak naprawdę to właśnie widok Was w seksownej bieliźnie sprawia, że krew zaczyna szybciej krążyć w męskich żyłach i mają ochotę zerwać z Was ubranie. Przede wszystkim to bielizna jest tym, co najbardziej działa na nasze zmysły. W związku z tym dobrze dobrana bielizna odkrywa i podkreśla wszystkie krągłości Waszego ciała i owiewa mgiełką tajemniczości to, co powinno zostać zakryte. Tutaj właśnie ta doza tajemniczości najbardziej mężczyzn rozpala. Trzeba przyznać, że kobieta w seksownej, dobrze dobranej bieliźnie zawsze jest bardziej pociągająca niż zupełnie naga.
Na co mężczyźni zwracają uwagę?
Przede wszystkim, skoro tak pociąga Panów Wasza bielizna, to na co zwracają oni uwagę? No cóż, liczy się zarówno krój, kolor jak i materiał z jakiego jest wykonana. Ale pamiętajcie jednak, że facet może mieć problem z określeniem tego, jaka bielizna mu się podoba dopóki nie zobaczy jej na Was.
Stringi, figi, a może szorty?
Zastanawiasz się jaki krój bielizny najbardziej kręci facetów? Myślisz, że stringi? No cóż, tak deklaruje większość z mężczyzn, więc jeśli macie zgrabne pupy, nie bójcie się ich odsłonić, ponieważ wszyscy lubimy na nie patrzeć. Ale warto jednak przypomnieć, że czasami bardziej podnieca nas to, czego nie widać. Osobiście bardziej działają na mnie fikuśne szorty niż zwykłe stringi.
Spytacie, a co a co z figami? No cóż, zdecydowanie te najlepiej prezentują się na dziewczynach z krąglejszymi pośladkami. Trzeba przyznać, że każdy facet doceni soczyste pośladki okryte mocno opinającymi, zgrabnie wyciętymi figami. Dlatego więc jeśli natura wyposażyła Was w takie pupy, śmiało wybierajcie figi obszyte delikatną koronką.
Który kolor działa najlepiej na mężczyzn?
Pojawia się jednak pytanie: a co z kolorem? Jaki najbardziej oddziałuje na mężczyzn? No cóż, tutaj odpowiedź również wydaje się być prosta. Wszystko to zależy czego oczekujecie od swoich partnerów.
Demon, czy Anioł?
Generalnie rzecz ujmując musicie wiedzieć, że kolor bielizny jest dla facetów równie ważny jak krój. Przede wszystkim jest on tak samo wymowny dla kobiet jak i facetów. W związku z tym warto dobierać go w zależności od tego, czego oczekujecie od swoich partnerów.

Autor