W jaki sposób należy dobrać bielizną do sylwetki?

Trzeba przyznać, że kobiety uwielbiają kupować i nosić ubrania, do których wlicza się również bielizna. Zazwyczaj to właśnie ta satynowa, koronkowa, z ozdobami i wiele innych rodzajów zaprząta nam głowę. Oczywiście nie wszystkie wiemy jak stosownie dobierać bieliznę do kształtów naszej sylwetki. Dlatego też zdecydowanie warto wziąć pod uwagę, że niektóre rodzaje bielizny mogą znacznie pogorszyć nasz wygląd, a inne skutecznie wpłynąć na jego korzyść. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego, jak prawidłowo dobierać bieliznę do figury? Przeczytaj go koniecznie!
Kobieta, która posiada figurę zwaną „rożkiem” czy „trójkątem” !
Zacznijmy od tego, że jest to kobieta, która posiada duży biust, szerokie ramiona i wąską talię, powinna wybrać bieliznę, która skutecznie podtrzyma piersi, dlatego świetnym rozwiązaniem będą biustonosze zakrywające ¾ biustu, ale też staniki typu fullcup, zakrywające go w całości. Trzeba jednak przyznać, że jeśli posiadasz wąskie biodra to w przypadku majtek możesz fantazjować. Musisz wiedzieć o tym, że sprawdzą się majtki z kokardkami oraz innymi ozdobami.
Jeśli posiadasz figurę typu „jabłko”!
Generalnie rzecz ujmując jest to figura, która charakteryzuje się dużym biustem i wystającym brzuszkiem zwanym „oponką”, powinnaś wybrać biustonosz typu fullcup, który skutecznie podtrzyma twoje piersi i uniesie ku górze. Mało tego, koniecznie wybierz stanik, który posiada fiszbiny i szerokie ramiączka. Musisz wiedzieć także o tym, że w tym przypadku sprawdzą się figi z wysokim stanem, zakrywające większą część brzuszka, zakryją boczki oraz podniosą pośladki.
„Figura tak zwana gruszka” !
Przede wszystkim jest to figura, którą cechuje dosyć mały biust, wąska i zgrabna talia i nieco szersze biodra. Dlatego też w takim przypadku musisz zwiększyć optycznie górne partie ciała, a dolne wyszczuplić. W związku z tym wybieraj więc biustonosze ze sztywnymi miseczkami typu plunge. Natomiast dolną partię odziej w majtki z lekkimi wycięciami, które wyszczuplą twoje biodra i nogi.
Sylwetka „klepsydry”!
Trzeba przyznać, że ta sylwetka przede wszystkim charakteryzuje się dużym biustem, wcięciem w tali oraz kształtnymi biodrami. W związku z tym, jeśli posiadasz taką figurę to zdecydowanie jesteś wielką szczęściarą! Musisz wiedzieć, że kształt klepsydry jest niezwykle pożądanym wśród kobiet. Dlatego też kobieta o takiej sylwetce może ubierać wszystko co jej się zamarzy. I z tego też powodu każda bielizna będzie wyglądać na niej zjawiskowo. Nie czekaj dłużej, już dziś wybierz się do sklepu i kup sobie seksowną bieliznę swoich marzeń! Z taką figurą nie masz co się nawet zastanawiać!!!

Autor