Jak należy odpowiednio dobrać bieliznę do swojej figury?

Trzeba przyznać, że bielizna jest nieodłącznym elementem każdego stroju. Pomimo iż ukrywamy ją pod naszym ubiorem, spełnia bardzo ważną rolę. Dlatego też idealnie dobrana potrafi zdziałać cuda z naszą sylwetką. Co ciekawe, dzięki niej możemy zmniejszyć, bądź też zwiększyć swój biust, wysmuklić talię czy też spłaszczyć brzuch. Natomiast dobrze dobrana sprawi, że każdy ciuch będzie wyglądał na nas fantastycznie. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego, jak należy właściwie dopasować do swojej figury bieliznę. Przeczytaj go koniecznie!
Problem wystającego brzuszka
Zacznijmy od tego, że wiele kobiet ma problem z ukryciem wystającego brzuszka. W związku z tym, dużo z nich wybiera szerokie workowate ciuchy, jednak nie zdają sobie sprawy, że to jeszcze bardziej poszerza sylwetkę. Dlatego też doskonałym rozwiązaniem są majtki, posiadające na brzuchu wstawkę. Jest to specjalny, nieco usztywniony materiał znajdujący się na przodzie spłaszcza brzuch i kontroluje jego wielkość. Dzięki niemu będziesz czuć się pewnie i komfortowo nawet po bardzo obfitym obiedzie.
Bielizna, a modelowanie pośladków
Przede wszystkim bielizna pomoże Ci także wymodelować twoje pośladki. Dlatego, jeśli uważasz, że są zbyt duże, a zwykła bielizna tylko je zniekształca, polecam korygujące szorty z dłuższymi nogawkami. Chodzi oto, że w ten sposób pozbędziesz się widocznych wbijających się w pośladki szwów, a Twoja pupa będzie wyglądać doskonale. Pamiętaj o tym, że dobrze dobrana nie będzie widoczna nawet pod spodniami z cienkiego materiału. Natomiast dla tych, którzy uważają, że ich pupa jest zbyt mała, a pośladki płaskie godne polecenia są figi modelujące. Po prostu załóż majtki ze specjalnymi wkładkami, które nadadzą twojej pupie krągłości.
Wysokie elastyczne majtki
Generalnie rzecz ujmując, jeśli chcesz wysmuklić swoją talię i pozbyć się oponek, które często widoczne są nad linią spodni, polecam ubierać wysokie elastyczne majtki sięgające aż po linię biustu. Musisz wiedzieć o tym, że bielizna ta nie tylko odejmie Ci kilka centymetrów z talii, ale także spłaszczy nieco wystający brzuszek.
Bielizna dla kobiet o małym biuście
Natomiast jeżeli chodzi o mały biust to możesz go podkreślić, poprzez założenie stanika typu push-up. Poza tym zdecydowanie bardzo dobrym rozwiązaniem są biustonosze ze specjalnymi wkładkami, które mogą powiększyć optycznie twój biust nawet o trzy rozmiary. Natomiast dla kobiet o zbyt obfitym biuście, godne polecenia są biustonosze tzw. minimizer, który potrafi zmniejszyć go nawet o dwa rozmiary.

Autor