Kształt pupy - jak według niego dobrać majtki?

Trzeba przyznać, że odpowiednio skrojona bielizna podkreśli to, co w twojej pupie najpiękniejsze, a zamaskuje to, co chciałabyś ukryć! Pewnie zastanawiasz się jak dobrać majtki do kształtu pupy? Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego, jak należy dopasować majtki do kształtu Twojej pupy. Przeczytaj go koniecznie!
Małe i duże problemy związane z pupą
Zacznijmy od tego, że pupa to ta część ciała kobiet, którą uwielbiają faceci, a której nienawidzą właścicielki. Co jak co, ale uwierzcie, że trudno jest znaleźć kobietę, która kocha swoje pośladki i jest w pełni zadowolona z ich kształtu. Oczywiście niekiedy mamy też do czynienia z odwrotną sytuacją - panie eksponują nadmiernie to, co lepiej byłoby ukryć i tylko subtelnie zaznaczyć. Jednak dziś dowiecie się, jakie majtki są najseksowniejsze, jak korygować kształt pupy, jak o nią dbać, żeby była jędrna i krągła lub... na taką wyglądała w odpowiednio dobranej bieliźnie! Generalnie rzecz ujmując piękną pupę możesz uzyskać na dwa sposoby. Jeden z nich - ciężko ćwicząc i przechodząc na dietę antycellulitową albo… regularnie stosując ujędrniające kosmetyki i nosząc majtki, w których pośladkom będzie „do twarzy".
Mity, dotyczący seksownego wyglądu pupy
Przede wszystkim na początek obalmy trzy mity, które zakorzeniły się w umysłach kobiet i skutecznie rujnują każdą próbę uzyskania seksownego wyglądu tylnych części ciała: mężczyźni uważają stringi za najbardziej seksowne odzienie dla damskiej pupy! Okazuje się, że to MIT! To jest największe bieliźniarskie kłamstwo! Co prawda, owszem, stringi odsłaniają najwięcej, ale ten, kto powiedział, że faceci lecą na nagość, zdecydowanie racji nie miał. Poza tym, na domiar złego, sznureczek wbity pomiędzy pośladki nie poprawi kształtu pupy, nie utrzyma pośladków w górze i nie wymodeluje ciała. stringi nosimy wyłącznie latem, pod prześwitujące ubrania. To właśnie wtedy wybierajcie cieliste, niewidoczne odcienie i traktujcie je jako supersekretną część garderoby. Może ewentualnie, na studniówkę, bo czerwone wyglądają naprawdę uroczo…
Majtki korygujące to największy obciach!
To kolejne KŁAMSTWO! Tak naprawdę największy obciach to fałdy przebijające przez wieczorową sukienkę. Dlatego chyba lepiej założyć korygujące majtki, które utrzymają naszą pupę w ryzach przez całą noc, niż potem zasłaniać oczy, oglądając zdjęcia z balu? Oczywiście tylko nie zapomnij tylko zastąpić ich czymś bardziej sexy przed udaniem się do sypialni! Ale niemniej jednak, majtki korygujące to tajna broń, która musi znaleźć się w twojej szafie.

Autor