W jaki sposób należy dobrać odpowiednią bieliznę w rozmiarze XXL?

Zastanawiasz się w jaki sposób dobrać bieliznę? Zapewne to odwieczny problem kobiet o rozmiarze XXL. Przede wszystkim jest to bardzo ważne, bo dopasowany biustonosz może zdziałać cuda. Naprawdę odpowiednia bielizna modeluje całą sylwetkę, zatem mylą się te z was, które nie przykładają do tego wagi, zwłaszcza jeśli mają obfity biust i okrągłe kształty. Musisz wiedzieć, że siła tkwi w dobrej bieliźnie. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego jak należy dobrać bieliznę dla kobiet w rozmiarze XXL. Przeczytaj go koniecznie!
Bielizna XXL
Zacznijmy od tego, że jaeżeli masz kompleksy, dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z siłownią lub marzy ci się płaski brzuszek przed jakąś ważną imprezą, warto postawić na odpowiednią bieliznę, dzięki której wymodelujesz umiejętnie swoją sylwetkę. Po prostu zrezygnuj z szybkich diet i kilkudniowych głodówek, ponieważ w ostatniej chwili sprawdzi się właśnie bielizna stymulująca ciało. Przede wszystkim to ona zdecyduje, jak będziesz się prezentowała.
Biustonosz – jak dobrać?
Generalnie rzecz ujmując poradę tę można odnieść do wszystkich pań, bowiem ten właściwie dobrany jest odpowiednio usztywniony. Trzeba przyznać, że panie o okrągłych kształtach najczęściej chcą zmniejszyć swój biust. Dlatego warto więc zainwestować w minimizer, który rzeczywiście zmniejszy twoje piersi. Chodzi oto, że miseczki powinny być wzmocnione właściwie z każdej strony, żeby biust nie wypływał. Poza tym dobrze jest wybrać biustonosz z szerszymi ramiączkami. Ale jak sprawdzić, że coś jest nie tak? No cóż, to proste. Po prostu wystarczy, że zaczniesz machać rękoma i się poruszać. Natomiast jeśli zauważysz, że biustonosz rusza się razem z tobą niczym T-shirt, wymień go. Poza tym, inną metodą będzie tradycyjne zdjęcie miary. Najpierw zmierz obwód piersi (tam gdzie miseczki) i obwód pod biustem (pod jego linią). Zwykle obwód biustu powinien być większy. Potem odejmij od niego drugą wartość. Powstały wynik będzie odpowiednikiem rozmiaru twojej miseczki. Musisz wiedzieć, że dla D jest to z reguły wynik ok. 20 cm, a każda kolejna miseczka jest większa lub mniejsza o 2 cm. Poza tym pamiętaj, że mogą pojawiać się różnice zależne od numeracji przyjętej przez daną markę.
Potem, gdy już kupisz biustonosz, sprawdź, czy przylega do ciała. Musisz wiedzieć, że nowy model zapinamy na pierwszą haftkę, a włożony pod mostek palec wskazujący powinien być wciśnięty na styk.
Jakie majtki?
Koniecznie dopasowane do twojego rozmiaru, z niewidocznymi szwami, wykonane z cienkiego materiału. Generalnie, podobnie jak w przypadku biustonosza, tutaj też sprawdzi się wzmocnienie, tym razem pośladków. Przede wszystkim dzięki temu będą one uniesione do góry.

Autor