Jaka damska bielizna najbardziej podoba się mężczyznom?

Nie da się zaprzeczyć, że nie od wczoraj wiadomo że faceci lubią bieliznę u kobiet. Trzeba przyznać, że jest to niewątpliwe jeden z podstawowych atrybutów seksownego wyglądu, na który warto zwrócić uwagę. Poniżej znajdziesz krótki artykuł, dotyczący jaka bielizna u kobiet podoba się mężczyznom. Przeczytaj go koniecznie!
Wszystko zależy od mężczyzny
Zacznijmy od tego, że zazwyczaj to jaką faceci lubią bieliznę u kobiet zależy przede wszystkim od ich osobistych preferencji. Mimo to warto jednak pamiętać o podstawowych zasadach, którymi panie powinny się kierować przy wyborze seksownej bielizny.
Dlaczego bielizna jest tak ważna?
Generalnie rzecz ujmując niektóre kobiety zdają się zapominać o tym jak istotna jest noszona przez nie bielizna, w końcu na pierwszy rzut oka jej nie widać. Pomimo to jednak warto pamiętać o tym, że odpowiednio dobrana bielizna, podkreśla kobiece kształty i jest to widoczne nawet, gdy kobieta jest ubrana. W związku z tym lepiej dobrany stanik to lepiej prezentujący się biust w bluzce czy sukience, lepiej dobrane majtki to apetyczniej prezentująca się pupa, również w spodniach.
Natomiast jeśli wydaje Ci się, że mężczyzn najbardziej rozpala widok roznegliżowanej kobiety to jesteś w błędzie. Okazuje się, że faceci lubią bieliznę nie tylko ściągać, ale też na nią patrzeć! Dlatego tez dobrze skrojona, seksowna bielizna, to podstawa udanej gry wstępnej.
Bielizna ma podkreślać
Przede wszystkim seksowna bielizna musi podkreślać kobiece kształty i krągłości. Dlatgeo żeby tak było musi być idealnie dopasowana! Trzeba przyznać, że nie ma nic bardziej odpychającego niż za duże majtki lub źle dopasowany stanik, coś takiego potrafi naprawdę zniekształcić kobiecą figurę.
Niestety, ale w Polsce wciąż wiele kobiet nie zna swojego prawidłowego rozmiaru biustu, co skutkuje tym, że bardzo często paradujemy w źle dobranych biustonoszach. Musimy jednak pamiętać, że to jest nie tylko niezdrowe i niewygodne, ale też nieestetyczne. Okazuje się, że według większości ankiet przeprowadzanych wśród mężczyzn, faceci lubią bieliznę dopasowaną! W związku z tym to powinien być Twój priorytet przy doborze odpowiedniej bielizny.
Bielizna musi być kusząca
Generalnie rzecz ujmując faceci lubią bieliznę, która dużo odkrywa, ale też zakrywa pewne fragmenty ciała, pozostawiając wyobraźni pole do popisu. Chodzi oto, że mężczyzna widząc kobietę w seksownej bieliźnie szybciej się podnieci, niż wtedy gdy ma podane wszystko na tacy, a kobieta jest zupełnie naga.
Jaki rodzaj bielizny jest najlepszy?
Zdecydowanie trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć jaki rodzaj bielizny będzie najbardziej pobudzający dla mężczyzny.

Autor